Forum Bihorskih okruga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Bihorskih okruga

- Petnjica & Lagatore -
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Slikom kroz nase krajeve

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:02 pm

Slikom kroz nase krajeve Petnica-Skola-srednja


kame: komentar modifikovan dana: Tue Oct 21, 2008 7:11 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:03 pm

Mozda kome bude i poznata ova slika Shocked
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:04 pm

Slikom kroz nase krajeve Petnica%20Panora

cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:05 pm

Slikom kroz nase krajeve Bihor-mapa

Za one koji se su sa geografijom slabi malo pomoci

Slika "uzeg zavicaja" .... Basketball
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:11 pm

Slikom kroz nase krajeve Vrbica1


Kako jen lijepo u mome kraju a mene tamo nema...
Na vrh Go down
Bihorka
Clan
Clan
Bihorka


Broj komentara : 368
Registration date : 2008-09-26

Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:19 pm

Prelijepe su stvarno--daj još koju lagatore možda imaš
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:25 pm

bihorka (citat):
Prelijepe su stvarno--daj još koju lagatore možda imaš


Dakako EVO sve obuhvaceno affraid
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:30 pm

Slikom kroz nase krajeve Stado

Sve ovce a suti vuci i vele coban nastradao affraid
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 7:45 pm

Slikom kroz nase krajeve Jutro%20na%20ladjevcima

Sabah prije zore
Na vrh Go down
Zijad Zika Smajic




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-10-27

Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Sabah prije zore   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:14 am

Boze,koja prelijepa slika!!! Svaka cast umjetnice...
Pozdrav i selam, Zika



Zika,, deder se pojavi da te vidju,,, isto prividjenje,, a gdje ti je htjenje, pa mi smo ti bolan isti narod i Bosna se nekada zvala Sandzak lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 10:02 am

Ljepota moj Zika haman ko nasa Hercegovina. kamen, smeka i zmije zvecarke a najrasprostranija biljka je bukva i to na nadmorskim visinama ispod 1500 m sto je ovdje rjetkost. Vidis kud sam ti ja opanke cjepao i isao u asikovanje haveru moj....da da a ljepe su Bihorke dzevojke tek...


Jaaaah sve to vodom nekom ostalo beli od vakta kad bijase u sklopu Bosne.....
Na vrh Go down
Gost
Gost




Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 10:03 am

Slikom kroz nase krajeve Petnica-Dzamija-6

Idemo dalje sliko i prilikom kroz Bihorske pejzazi.. lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Slikom kroz nase krajeve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slikom kroz nase krajeve   Slikom kroz nase krajeve Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Slikom kroz nase krajeve
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum Bihorskih okruga :: Photo-phorum-
Idi na: